Inwestycja Boczna

OSTATNI  DOM  NA  SPRZEDAŻ !!!

Projekt obejmuje budowę czterech funkcjonalnych segmentów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Bocznej 50 w Gołdapi.

II etap budowy planowany jest do oddania w II kwartale 2021 roku.

O nowoczesnym wymiarze inwestycji świadczą zastosowane energooszczędne rozwiązania, które zwiększają efektywność użytkowania budynków oraz pozwalają obniżyć koszty ich eksploatacji.

Przyszli Właściciele mogą mieć wpływ na szczegóły aranżacji wnętrz, co pozwoli na zwiększenie komfortu późniejszego użytkowania własnej nieruchomości. Rozmowy z Klientem dotyczące wprowadzania ewentualnych, możliwych zmian prowadzimy już podczas podejmowania decyzji o zakupie. Im szybciej się zdecydujesz tym więcej zmian będziesz mógł wprowadzić.

Budynki zostały tak zaprojektowane aby nie stykały się ze sobą częścią mieszkalną tylko garażami, dzięki temu rozwiązaniu został zwiększony komfort mieszkańców. Część mieszkalna jest praktyczna i przestronna a w garażu zmieści się samochód oraz miejsce do majsterkowania.

Lokalizacja inwestycji jest atrakcyjna ze względu na spokój i ciszę. Jest to miejsce najbardziej rozwijające się i pożądane w Gołdapi.

Działka zostanie wyrównana i częściowo utwardzona kostką betonową z podjazdem, ciągiem pieszym oraz tarasem.

 ETAP II Pow. działki Pow. użytkowa Pow. garażu Cena sprzedaży
Boczna 50 C – segment Prawy 795/31 – 767 m2 132,20 m2 26,44 m2  S P R Z E D A N Y
Boczna 50 D – segment Lewy 795/30 – 526 m2 132,20 m2 26,44 m2
S P R Z E D A N Y

Szczegóły na temat inwestycji można uzyskać w biurze Makler Haus Nieruchomości przy Placu Zwycięstwa 17a w Gołdapi, prowadzące wyłączną i bezpośrednią sprzedaż.

 Wszystkie informacje i dane techniczne zawarte na stronie oraz na kartach domu wraz z rzutami kondygnacji z zaznaczeniem lokalu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego i mają charakter jedynie informacyjny. Podane rzuty, wymiary i wizualizacje mają charakter jedynie poglądowy i nie mogą być traktowane jako część dokumentacji technicznej budynku. Powierzchnia domów, lokali i pomieszczeń jak również ich wymiary mogą różnić sie od rzeczywistych i wynikać będą z obmiaru powykonawczego.